home
 
 home terrein workshops programma prijzen data online boeken archief  contact
archiefvoorstellingen en concertenspeciale weken en werkplaatsen fotoboeken
zoek op jaarzoek op titelzoek op disciplinemedewerkendenzoek op groep / artiest
?(De Gestampte Meisjes)
6 Solo's(Buitenkunst producties)
A Canção Brasileira(Sonia Genu en Tadeu Duarte)
A cinematic journey(Once upon a time orchestra)
A hard day's night(Nieuw West)
A tribute to Hermeto Pascoal(XLJAZZ)
Aandenken(MIX 2010 #1)
Afrikit(Willem Jansen)
Afscheid(MIX 2010 #4)
AGOG plays Radiohead(AGOG)
Alter(Nynke Laverman)
Appartement(Claire Fleury)
Argentijnse Tango(Doolaard/van Beusekom)
Asfaltfee(Komma 4)
Aux Quartre Saisons(Natasja André de la Porte)
Back to Menoembing(Jur Londt Schulz)
Bankzaken(Cie. BOKTOR)
Before…..Existential Make-over(Laura van Dolron)
Besloten Voorstelling(Tammen/van de Wiel)
Beyond Words & Dreams(Bart Fermie Project)
Blauw(Kamer 69)
Bloodbond(Lamaqul)
Brasilian music(Paulinho Paes)
BRIK(De Kift)
Bukowski(F. Starik en de Alzheimer All Stars)
Cançiones Españolas(Andrea Wittchen & Jack de Bie)
Castles in shifting sand(Crackers Dance Theatre)
Cleopatra(Tg De Witte Raaf)
concert(The Soul Rebels)
concert(The Compact Concert Club)
concert(D'WYS & Jared Grant)
concert(Joëla & band)
concert(Joëla)
concert(Another Kind of John (John Mayer tribute))
concert(Mrs. Hips)
concert(Scarlet Mae)
concert(The Souldiers)
concert(Kim Hoorweg & band)
concert(Trio Lopez/Valle/Firpi)
concert(Laura Vane & the Vipertones)
concert(Joëla & the other band)
concert(Joëla & band)
concert(The Soul Express)
concert(Rumbambola)
concert(The Soul Express)
concert(Notown)
concert(Joëla)
concert(Ntjam Rosie)
concert(Mrs. Hips)
concert(Lavalu)
concert(Carlo de Wijs & World)
concert(Joey's Corner)
concert(Conjunto Tres Dos)
concert(Another kind of John)
concert(Soultrain)
concert(GJ-LAB)
concert(Rumbambola con Oscar Loriënt Vedey)
concert(Giovanca)
concert(Groove Collectors)
concert(Saxotones Groove Mission feat. Simone Roerade)
concert(Simone Roerade & Band)
concert(Quinteto La Crisis)
concert(Carlo de Wijs KeyJay)
concert(D'Wys & GJB)
concert(Rumbambola)
concert(David Linx & Diederik Wissels)
concert(Raise the Roof)
concert(Fra Fra Sound)
concert(GJ Latin Lab)
concert(Sonny Griffin & Band)
concert(Raise the Roof)
concert(Subertap o.l.v. Martin Fondse)
concert(Conjunto Tres Dos)
concert(Goudsmit-Vierdag-Trujillo & Vink)
concert(Sonny Griffin & Band)
concert(Simone Roerade & Band)
concert(Subertap o.l.v. Martin Fondse)
concert(Sonny Griffin & Band)
concert(Sonny Griffin & Band)
concert(Ana Popovic Band)
concert(Rumbambola)
concert(Simone Roerade & Band)
concert(Ana Popovic Band)
concert(Sonny Griffin & Band)
concert(Simone Roerade & Band)
concert(Carlo de Wijs Trio)
concert(Groove Troopers)
concert(GJ-LAB)
concert(Tutti Timbri)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(Carlo d'Wys/Benjamin Herman kwartet)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(Gerardo Rosales Quintet)
concert(Simone Roerade & D'Wys)
concert(Ritmo Caliente)
concert(Son Así)
concert(Johnny Mekoa / Music Academy of Gauteng)
concert(Priscila y Los Que Son)
concert(Kristina Fuchs Sonic Unit)
concert(D'Wys turn up the B!)
concert(Roberto Cuello y Gruppo Melao)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(Captain Gumbo)
concert(Trio Tamicos)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(Diggin' Joe Cuba)
concert(Ramón Valle Trio)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(GJ-LAB)
concert(Rítmico & Pianístico)
concert(Rumbatá)
concert(Ritmo Caliente)
concert(Primera Plana)
concert(De Broeders)
concert(Raise the Roof)
concert(New Cool Collective)
concert(Banda Brussella)
concert(Arena de Venezuela)
concert(D'Wys)
concert(Ritmo Alegre)
concert(Tin Marin)
concert(Bomba Moderna)
concert(The Handsome Harry Company)
concert(Perla Negra)
concert(Lilian Vieira Trio)
concert(D'Wys & the Voices of Soul)
concert(Sticks & Strings)
concert(Grupo Zamanakitoki)
concert(Marlon & Friends)
concert(Time-Machine)
concert(Conjunto la Sorpresa)
concert(Perla Negra)
concert(King Taky)
concert(Oscar Andrade)
concert(Descarga Latina)
concert(Dansorgel de Cubaan)
concert(Rumbatá)
concert(Quarteto Oriental)
concert(Electroson)
concert(Fernando Lameirinhas Kwartet)
concert(Perla Negra)
concert(D'Wys 6-tet)
concert(Banda MPB)
concert(Cachito y la Ritmica 93)
concert(Maarten van Roozendaal)
concert(Venezuela Sonora)
concert(Vandoorn)
concert(De slag om Arnhem)
concert(SFEQ)
concert(Banda MPB)
concert(De Broeders)
concert(Jornal Do Brasil)
concert(Moquito)
concert(D'Wys)
concert(The voice is the matter)
concert(!Salsa Aqui!)
concert(Moquito)
concert(Fra Fra Sound)
concert(Bacán)
concert(Jazmín y las siete potencias)
concert(Lebombo)
concert(Njava)
concert(Son Alegre)
concert(Latin Power)
concert(Ritmo Alegre)
concert(Cubop Revisited)
concert(Astrid Seriese & Invitation)
concert(Jazmín y las siete potencias)
concert(Rumbatá)
concert(Gort Consort)
concert(Barragulo)
concert(Verónica & Jacqueline Castro)
concert(Amsterdam Saxophone Quartet)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Koustuv Ray)
concert(Deborah de Liever & Sebastiaan van Waard)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Martin van Duynhoven Ensemble)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Lameirinhas Brothers)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Buitenkunst Percussie Ensemble)
concert(Wilgo Veira Quartet)
concert(The Schismatics)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Africa Soli)
concert(Mamio Krioro)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Buitenkunst Huisorkest)
concert(Cedric Dandaré Band)
concert(Les Bouches)
concert(Conjunto Verde)
concert(Charanga la Comparsa)
concert(Salsaya)
concert(Tipico Manzana)
concert(Back up Combo)
concert(Sosoba)
concert(Hear Here All-stars o.l.v. Thomas Welvaadt)
concert(Animal Antics)
concert(Ladies of the Lowlands)
concert(Susanne Alt & Band)
concert(Dokter Groef)
concert(The Soulrebels Big Band)
concert(Ensalados)
concert(GJLAB feat. Ronald Snijders)
concert(Marle Thomson)
concert(Baer Traa)
concert(Crazy Daze)
concert(Kosmosis Big Band)
concert(Michelle David & the Gospel Sessions)
concert(Baer Traa & band)
concert(Sanne Rambags & Martin Fondse & Annie Tangberg)
concert(Three times a Stone)
concert(Kosmosis)
Cool Grooves Reborn(XLJAZZ)
Dans3Jazz(Buitenkunst producties)
De Dialoog(Edwin van der Heide)
De ontmoeting(Handtheater)
De Toverpoort(Theaterbureau Entree)
De Tweede Stem(Volksoperahuis/Bellevue lunchtheater)
De Vita Longa(Fin du siecle)
Dichtbij(Camilla Marienhof)
Divastoer I(Hester Macrander)
Divastoer II(Hester Macrander)
Dno of 'de bodem van het hart'(Elshout/Händeler)
Donderslag bij heldere hemel(Buitenkunst producties)
Donderslag bij heldere hemel(Buitenkunst producties)
Donderslag bij heldere hemel(Buitenkunst producties)
Donderslag bij heldere hemel(Buitenkunst producties)
Door 't Dâk(De Broertjes)
Door 't Dâk(De Broertjes)
Door 't Dâk(De Broertjes)
Door 't Dâk(De Broertjes)
Door 't Dâk(De Broertjes)
Dotela man(Sayoko Onishi)
Du sollst nicht traurig sein(Jur Londt Schulz)
Duet(Ursula Schmid)
ECHT(TTL Productie 2012)
Edge(Elshout/Händeler)
Een Dieptriest Tochtje(Mik van Goor)
Een Dieptriest Tochtje(Mik van Goor)
Een uur(Lucienne Vidah & Jeroen Busscher)
Ego(MIX 2010 #3)
Existential Make-over(Laura van Dolron)
Feet and Footage(Koopmans, Beelaert, de Boer and Holthuis)
Flamenco(El Periquín y Grupo)
Flamenco(El Periquín y Grupo)
Frag-ment(Katrina Brown)
Funk-N-Fusion(XLJAZZ)
Gedicht gezongen(Denise Jannah)
Greenriverredriver(Danswerkplaats Amsterdam)
Groen/Fleuren/Boston/Marrero/Lopez(Buitenkunst producties)
GVD! een meisje(Kim Berkenhagen)
Herberts Aquarium(Kroost)
Here's to Harry(Gonnie Heggen)
Herrie(Het Krijt)
Het een het ander en alles tegelijk(Job Cornelissen)
Hoe kan dat nou(MIX 2011 #4)
Holland Internationale Allure(Fin du siecle)
Honger(Sara Kroos)
Hoogvliegers op lokatie(Rop Severien)
Horse in me(Leela May Stokholm)
Hou me vast(TheaterTalentLab)
Huisvrouw(Huis van Bourgondië)
Huisvrouw(Gasthuisproducties)
ID(MIX 2009 #2)
If only I could…(Jur Londt Schulz)
Ik ga zei zij, waarheen zei hij(RAZ)
IK NIET of hoe bouw ik een bunker(TTLproductie)
Ik, Napoleon(TheaterTalentLab)
Il est Mort(Panama Pictures/Pia Meuthen)
Inspiratie(MIX 2010 #5)
Instantproductie(Slagwerk)
Interieurs 1&2(Interieurs 1&2)
Jack(Levend Wild)
Jazz from Hell(XLJAZZ)
Je moet ergens beginnen(MIX 2012 #1)
Johnny Panic(Korzo producties)
Kallisto(Rosa Peters)
Ken Anderson, Yeah!(Korzo producties)
Ketter(Danstheater AYA)
klein concert(Micheline Dumonceau)
Klem(Boogaerdt & Van der Schoot)
Koffiedromen(MIX 2012 #3)
Kopstuk(TTLproductie)
Kuddedieren(TTLproductie)
Kunst(Teneeter)
Kunst die je aandacht wil(Rogier Brom)
Kurt Weill(Andrea van Beek & Tadeu Duarte)
Kurt Weill(Henriëtte Schenk & Maarten Hillenius)
Kus het zout(De Krachtcentrale)
L.F.S. Lifestyle(Claudia Kratzheller)
La femme sans tête(St. Struis)
Ladies First(Ladies First)
Laws of falling bodies(Tamarah Tossey)
Le passager(Frédérik Steenbrink)
Le Square(Le Square)
Lezing beeldende kunst: 'Ik houd zo van kleur'(Marianne Roodenburg)
Literaire voordracht(Tjitske Jansen)
Literaire voordracht(Tjitske Jansen)
Literaire voordracht(Tjitske Jansen)
LOOS(De Troika)
Maladie d'Amour(Dette et Marie)
Mars is een Tussenstop(Nico Tillie)
Martian Art(XLJAZZ)
Martian Club(XLJAZZ)
Martian World(XLJAZZ)
Maxi & Martin(Buitenkunst producties)
Media Medea(Komma 4)
Meijering&Bloos(Technokrets)
Merengue en Holanda(Hasta Domingo)
Metamorfine/Metamorphine(Micheline van Acker)
Mini Mix(MIX 2012 #0)
Mo-Mo(Marieke den Dulk)
Monk/Mingus & more(XLJAZZ)
Monogamie(TheaterTalentLab)
Muziek is Twee Geluiden Tegelijk(De Toren van Geluid)
muziektheater(Jetje en haar Dansorkest)
Muzyka(Francien van Tuinen)
Nacht(Maarten van Roozendaal)
Never Never Land(Ursula Schmid)
Noche de Ronda(Jaime Rodríguez Music Ensemble)
Noorse Liederen(Andrea Wittchen & Jack de Bie)
Number Ten(XLJAZZ)
Oefenen(VBM-productiehuis)
Oh Oh Othello(Stichting TG Smeedwerk)
OMA?(Theater Rob Heiligers)
Ombat(Nova Zembla)
Omivore(XLJAZZ)
Onvoltooid Landschap(MIX 2011 #3)
Over de grens(Stichting Wals)
Over de Liefde()
Over Sprookjes Gesproken(TheaterTalentLab)
Paradijs(Marieke den Dulk)
Part Two(Het Syndicaat)
Percussie-marathon(Buitenkunst producties)
Piano solo(Ramón Valle)
Pien is jarig(Reysburo Zwaardekoper)
Pien is kwijt(Reysburo Zwaardekoper)
PLAY MAIDS(PLAY MAIDS)
Poëzie & Muziek(Tjitske Jansen & Hans Hasebos)
Poëzie & Proza(Tjitske Jansen & Laurens Abbink Spaink)
Political Assassinator(Yoram Mosenzon)
Pretexte au désespoir(Claudia Trajano)
Quomodocumque(Dance direct)
recital(Tania van Raay)
Rolbrug(Stadsschouwburg de Harmonie)
Rondedans(TTLproductie)
Sacred Concert(o.l.v. Kristina Fuchs)
Sad Songs for Happy People(Katja Maria Slotte en Thomas Böttcher)
Salsa(Ewald Chocolaad)
Sartre zegt sorry(Het Nationale Toneel)
Shakespearience(Shakespearience)
Shostakovich(Kimball Huigens)
Silicone Kitty(Marlies Helder)
Smell(Hans Hasebos)
So sind die Männer(Bernadette Jilesen)
Solo(Maarten van Roozendaal)
Solo(Maarten van Roozendaal)
Solo(Ramón Valle)
Solo(Kenneth Wielzen)
Solo(Han Bennink)
Solo, duets en trio's(Buitenkunst Percussie Ensemble)
Songs of Freedom(Songs of Freedom)
Spaans Recital(Andrea Wittchen & Jack de Bie)
Stomstomstom(Hester Macrander)
Sweet mercy, sweet joy(Maxi Hill)
Sweet, sweet lullaby(Gasthuisproducties)
Tabla-concert(Henri Nagelberg)
Table Music(Trio Pavlov)
Telg(Lantaren/Venster)
The art of living(Cloud Chamber)
The best of Eenvijfvijf(155)
The Shakespeare Scratchcard Event(The Dutch Factory)
The Unexpected System: 09SPACES(THUS ENSEMBLE)
The White Diner(The White Diner)
The White Diner(The White Diner)
To the Dogs(Hetveem productie)
Tom Waits in a new coat of paint(The More The Mary)
Tot alles gezegd is(Enne Koens & Jasper le Clercq)
Tribute to Antonio Carlos Jobim(Josee Koning e Grupo)
Tsjechov bij de bushalte(Boogaerdt/Vanderschoot)
Tussen den Oever & New York(ZIJLSTRA)
Twee cowboys(Titus Boonstra & Arie Rustenburg)
Twee vrouwen over troost(MIX 2009 #1)
Uit de Boekjes(MIX 2011 #2)
Uit het Hart(TheaterTalentLab producties)
Ultranormaal(Eenvijfvijf)
Un Cabaret Dansant(Micheline van Acker)
Under the Moon(Alexandra van Marken)
VERS! #1(VERS!)
VERS! #2(VERS!)
VERS! #3(VERS!)
VERS! #4(VERS!)
VERS! #5 Drie vrouwen & een trompettist(VERS!)
VERS! #6 Drie vrouwen & een pianist(VERS!)
VERS! #7 Drie vrouwen & een pianist(VERS!)
Verzamelingen in de tijd(Matthijs Wils)
Verzet in vredestijd(MIX 2010 #2)
Victims of sound(Lamaqul)
Vlaskoorts(De Kift)
Voice Noise(Voice Noise)
Voor altijd voor het laatst(Tjitske Jansen en Jeroen Zijlstra)
Vuur!(Marit van Bohemen)
Vuur!(Marit van Bohemen)
Wannabe(Bolder & Plante)
We are the everlasting guests(Sanne Clifford & Co)
WEEROMSTUIT(Eva Knibbe)
Wenn….(Danswerkplaats Amsterdam)
What shall we do without us?(Schwibettus/Hoogeveen)
When we cried confetti(MAN II CO)
Wie je ook bent(Artist Collective Kudde i.s.m. Dansmakers)
Wij zijn mogelijk(MIX 2011 #1)
WILL(O.T. Theater)
Wonderful Life(Claire Fleury)
Words fly about…(Danswerkplaats Amsterdam)
Woud van ongenade(MIX 2012 #2)
Zijn of Zwijgen(Danswerkplaats Amsterdam)
Zonder de liefde ben je nergens(Zijlstra zingt Eykman)
Zwarte Kunst(Helmert Woudenberg)